W&M Autogaz
ul. Portowa 1
Głogów 67-200

76 834 61 97, 603 95 18 53

@AutoGazGlogow

Godzint otwarcia:
pon-czw: 10-18
piątek: 8-16

Zapraszamy na terenie
Głogów, Lubin, Polkowice,
Wschowa

Tagi
Geometria zawieszenia 3D w Głogowie, Lubinie, Wschowie, Polkowicach Trójwymiarowa technologia modelowania zawieszenia Zbieżność Głogów, Lubin, Polkowice, Wschowa

Geometria zawieszenia 3D

Geometria zawieszenia Głogów | Polkowice | Lubin | Wschowa

Troska o klienta i rozwój świadczonych usług są naszym priorytetem, toteż mamy już w swej ofercie geometrię kół 3D. Dzięki tej innowacyjnej metodzie, wykonywanej zaawansowanym technologicznie sprzętem pomiarowym ustawienie zbieżności kół i osi jezdnych auta jest dużo szybsze i bardziej precyzyjne. Trójwymiarowa technologia modelowania skraca czas zabiegu do 5 minut i zapewnia stabilny i niezawodny pomiar bez użycia jakichkolwiek kabli. Dodatkowym atutem tej innowacyjnej metody jest możliwość obserwowania całego procesu na bieżąco przez klienta na ekranie w biurze serwisu. Nasi mechanicy pracując przy regulacji geometrii, śledzą i porównują wszystkie kąty i parametry i dostosowują je do zaleceń producenta. Innowacyjna geometria 3D pozwala zatem nie tylko na zmierzenie rozstawu osi i kół, ale także obwodu kół i wszystkich kątów pionowych i poziomych w naszym samochodzie.
Należy pamiętać, iż sprawdzanie symetrii kół i podwozia ma duże znaczenie dla naszego bezpieczeństwa. Sprawdzanie kątów pozwala ocenić, czy wyniki znajdujące się nieco poza normą są skutkiem wypadku czy uszkodzenia podwozia.